Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Zari z Větrné paseky - chovný pes, nový dáreček do smečky fenka Barča

Představujeme Vám našeho ZARIHO, říkáme mu Medvěd. Má svou kartu a na konci loňského roku byl uznán chovným psem. Medvídek je hrozně milý, mazlivý a hodný pes. 

Krásný dáreček v podobně černobílé fenky z Polska jsem dostala k narozeninám, které mě teprve čekají v létě. Opravdu krásné překvapení, které jsem vůbec nečekala, mi odělalo obrovskou radost. BRAND NEW DAY TAMAAM si mě hned získala. Je úžasná, chytrá, nebojácná, temperament by mohla rozdávat a také je opravdu krásná. Je to prostě naše BARČA. Má svou stránku. Její otec je nádherný pes z Finska, kterého vlastní CHS Tamaam a z matčiny strany jsou oba rodiče ze špičkové anglické linie. 

ZARI z Větrné paseky - chovný pes, DKK A/A, FUCO negativní, DOV 1/2023 negativní, 2x VT, KV, MVP - výborný, ZV - I. cena Dvouměsíční Medvídek. Medvídek. Výletník. S babičkou Mendy a strýčkem Nerem. Brand new day Tamaam - Barča, Baruna, Barčulína, Barunka
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)