CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Všechna špringří štěňátka jsou již zadaná!!! Příští vrh plánujeme na květen 2023!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na začátek února 2023!
CHS KEMADA nabízí ze spojení Nero z Větrné paseky x Akina z Niveckého dvora černobílou fenečku AlMU! Je ihned k odběru!!! V případě zájmu volejte pana Adámka na čísle telefonu: 775350708!!

Xanta MMŠ, Yordan chovný pes, Zayne, Werron zkoušky, Zari DKK ,zkoušky a myslivecký den, návštěva Zairy, foto Zuru Vigo cvičení, Alvin foto.

XANTA z Větrné paseky - absolvovala úspěšně Memoriál Mileny Štěrbové (MMŠ - nejvyšší možná zkouška pro lovecké slídiče) v I. ceně, CACT, res. CACIT ve dnech 3. - 4. 9. v Kroměříži a celkově jako druhá v pořadí.

Xanta se zařadila k dalším "Větrňákům", kteří složili MMŠ jako pátá v pořadí (1. JENNY se mnou, Megi - vůdce Jaroslav Reisinger, Ariana - vůdce Stefan Spaniel (Německo), EBONY - vůdce Mgr. Rostislav Kejdana) a taky k našim psům NK Edy Vezír a Kingly Kim Darrem Canis oba jsem vedla já. Jedinný náš "Větrňák", který bohužel nedokončil MMŠ pro zranění byl ORIN (Raša), kterého jsem vedla taky já. 

 

26.-27.8. absolvovala Memoriál Claudiusa Lukáča v I. ceně, CACT, nejlepší fena ve slídičích ve Velké Idě na Slovensku, tím získala i titul Šampionka práce Slovenska. Je to jedinečný úspěch a moc gratulujeme vůdci a majiteli Xantě (Endži) Mirkovi Antálkovi. Díky moc za práci s Xantou, víme, co to je, připravovat psa na tak těžké zkoušky...

YORDAN z Větrné paseky se stal chovným psem - ZV I. cena, 2x BZ I. cena, BZH I.cena, ZVVZ I. cena, Vítěz pracovního poháru KCHLS za ASS v roce 2021, výborný CAC, FUCO negativní, PRA Cord 1 negativní (Genomia Plzeň), DOV 9/22 je prosté, DKK A/A - gratulujeme Mirce Kosovéheart

WERRON (Robinek) složil se svým vůdcem BZ - 30.7.

ZAYNE z Větrné paseky se svým vůdcem složil další zkoušky ZVVZ - 27.8. v I.ceně, 81 b., 17.9. LZ ve III. ceně, 256 b. a BZ ve II. ceně 60 b. , vše při OMS Tábor - gratulujeme majiteli a vůdci!

ZARI z Větrné paseky se mnou složil zkoušky vloh v I. ceně při OMS Jablonec n.N 3.9. a má výsledek DKK A/A, 11.6. byl se mnou na mysliveckém dnu, kde pózoval na pódiu a pomáhal mi s představováním loveckých plemen, s námi tam byl i NERO. Byl to krásný den. 

Na návštěvu přijela 23.8. s paničkou ZAIRA, ukázat se a poradit se o výstavách. Děkujeme se hezké dopoledne!

ZURU má nové foto, moc děkujeme za poslání majiteli!

VIGO z Větrné paseky byl pozván na cvičení atestovaných psovodů a psů (záchranářských). Nezklamal, byl moc šikovný, lítal vrtulníkem, jedil na člunu a pátral a pátral.

ALVIN z Větrné paseky se jeví jako velmi šikovný lovecký pes, na  fotce je se svým starším kámošem Gastonem (bratr našeho Giuliana), děkujeme majiteli za foto.

Xanta - MMŠ I. cena CACT, res. CACIT - druhá v pořadí, vůdce Miroslav Antálek Xanta se svým vůdcem Yordan - chovný pes Zayne na zkouškách Zayne se svým vůdcem werron - Robinek Zkoušky vloh se Zarim v Jablonci n.N., - vítěz zkoušek Zaira u nás na návštěvě. Zaira si zkoušela výstavní postoj. Zaira (Czarcinka) se svým bráškou Zarim. Zuru Zuru věrný přítel rodiny. Vigo lítal vrtulníkem při cvičení záchránařských psů. Vigo na člunu Tak vody se opravdu nebojím, Vigo. Alvinek (půl roku) s Gastonkem (téměř 13 let) Myslivecký den v Děčíně 11.6. Zari na zkouškách vloh při ochotě na vodu. Nero na mysliveckém dnu na zámku v Děčíně.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)