CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Plánujeme vrh anglických špringršpanělů na červenec 2022, štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Mendy - canisterapeutka

Naše Mendy z Větrné paseky reprezentovala spolek TAM, kde zvířata pomáhají z.s. na Veletrhu Zdravá Praha 10. Každý, kdo měl zájem, si mohl vyzkoušet, jak na něj bude canisterapeutický pes reagovat a co mu dokáže poskytnout. Mendy je velmi vnímavá k postiženým lidem a je to opravdu profesionálka. Jezdí také pracovat s Naďou Markovou do Integrovaného centra v Dolní Poustevně, kde je velmi oblíbená a na její návštěvu se všichni moc těší.

Cesta do Prahy vlakem, proč ne? Pojďte ke mě, mám Vás všechny moc ráda, Mendy. Nabízím lásku, něhu, vím, že to máte těžké, Mendy. Canisterapeutický tým Naďa a Mendy. I čekat se musí v klidu. Jak jsme již informovali, Mendy má složeny canisterapeutické zkoušky vloni v prosinci. Je pro tuto práci přímo zrozená.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)