Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Nabízíme volné štěňátko jezevčíka trpasličího/králičího - pejska černého s pálením, merle - IHNED k ODBĚRU!!!
Do karty psů doplněn angl. špringršpaněl YORDAN z Větrné paseky - chovný pes v rodině
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Špringršpanělka Xanny u nás na výcviku a složila BZ, výsledek DKK 0/0!

Xanny z Větrné paseky byla u nás na výcviku 30.5. Její majitelka a vůdkyně chtěla Xanny naučit disciplíny barvářských zkoušek. Obě holky se velmi snažily. Snažily se tak, že barvářské zkoušky zvládly v I. ceně s 81 body při OMS Děčín 26.6.2021.

Další krásný výsledek má Xanny z posouzení dysplazie kyčelní kloubů - DKK A/A!

Majitelce a vůdkyni Xanny moc gratulujeme!

 

Xany dosleduje po pobarvené stopní dráze srnčí deku. Její práce na barvě byla úžasná. Výcvik Xanny na barvě, dosledovala srnčí deku. Opět u všeho asistoval Giulian, předvedli jsme spolu Xanny a paničce, jak vypadá šoulačka. Na zkouškách ji holky zvládly za krásnou známku tři. Barvářské zkoušky nástup při závěrečném vyhodnocení. Tatínek vůdkyně Xanny je pyšný na obě, na dceru i Xanničku. Výklad rozhodčích k výkonu Xanny na konci pobarvené dráhy. Xanny jí vypracovala s přehledem na 4.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)