CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka angl. špringršpanělů nemáme!!! Plánujeme je až na jaro 2022!!!
Máme štěňátka border teriérů! Všechna štěňátka jsou zadaná!!!
Máme štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích!!! Štěňátka jsou zadaná!!!
Máme štěňátka jezevčíků standard drsnosrstých! Kompletně se staráme o CHS u Hříbečku! Všechna štěňátka jsou zadaná!!!

Velmi smutné zprávy o Iranovi a Ebigeil....

Nechce se věřit zprávě, když odejde starší pes - fenka EBIGEIL z Větrné paseky, která odešla do věčných psích lovišť 13.5., je nám to moc líto. Ale vůbec se nám nechtělo věřit, když 25.5. musel odejít do věčných psích lovišť IRAN z Větrné paseky. Oba tito jedineční špringři, velké osobnosti jezdili na naše srazy a budou chybět nejen svým milovaným páníčkům, ale i nám všem, kdo jsme je velmi dobře znali.

 

 

Iran na Mistrovství světa v záchranářských pracích. Diplom z Mistrovství světa. Iran se svou milovanou paničkou. Iran pracoval i v ostrých akcích. Na dovolené ve Švýcarsku. Ebigeil - šikula v coursingu. Překrásná Ebigeil deváté narozeniny. Coursing Ebi velmi bavil. Ebi měla ráda položeníčko v posteli. A už není mezi námi...kráska inteligentní... Sraz Větrňáků 2020 Iran a Vigo. Iran už tu není....je ve psím nebi.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008