CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na jaro 2022!!!

Yordan, Yordana nové foto, oslava narozenin Kary, Kerda a Huberta.

Sourozenci Yordan a Yordanka se setkali na společném výcviku. Yordan složil 1.5.2021 zkoušky vloh a stal se vítězem! Výcvikovým dnem 24.4. jsme oslavili desáté narozeniny Huberta a deváté narozeniny Kary a Kerda. Všichni bafani i my jsme si to náramně užili. Malý Zari se fotil s Yordanem a také se učil postoj.

Yordan a Yordanka, sourozenci dvoujčata. Holky i bafani si to užili. Kočkování bylo veliké! A tak výcvik ve vodě, žádný problém! Trošké té připravy na výstavu.. A i výlete a kochání se překrásnou krajinou... Yordanka a její majitelka se zbožňují! Výcvik s Reishou. Šikula jsi Reishinko! Víteček velký cvičitel, všechny pejsky má na volno! Huberte, pusť! A mladý Skuti nechce být pozadu. Yordan se svou vůdkyni, s Elenkou a Zarim. Velký cvičitel Peťa s Yordanem. Výcvik s pejsky a pečení buřtů. Zari se učí postoj.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008