CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Máme štěňátka anglických špringršpanělů! Přijímáme rezervace ještě na dva pejsky!! Odchov v Jindřichově Hradci!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Výcvik bordíka Eldara a dalších.

V době pandemie tu byl na výcvik bordík Eldar Bělohorský skřítek. Připravila jsem ho na barvářské zkoušky.

Dále jsme cvičili s Kerdem, pointrou Whiskey s Giulinem a s Karou. Byla tu na rady bordice Alma. Přijeli se na nás podívat lovecké feny Gloria a Xanta (Endží) s páníkem. Připravovali jsme sraz a byli jsme na výletě.

Přijeli se na nás podívat Větrnice Gloria a Xanta se svým vůdcem. Obě jsou lovecky vedené. Kvalita fotky je mizerná, ale čekáme na BZ na závěrečné vyhodnocení. Závěrečný nástup - barvářské zkoušky při OMS Děčín 16.5.2020. Pámáteční foto v rouškách. Půjdeme za chvíli na barvu. Nakonec jsme složili zkoušky ve II. ceně. Pointra Whiskey přináší pernatou. Whiskey přináší vůdkyni pernatou. Pernatá byla v porostu na pokraji lesa. Giulínek přinesl srsnatou zvěř. Kerd procvičuje dohledávku srstnaté. A odevzdává vůdkyni. Kara také našla a přináší srstnatou. Bordička Alma přijela se svým pánem na rady ohledně výstavy i výcviku. Příprava srazu v plném proudu, vše se musí řádně promyslet a připravit a nejlépe v zámecké zahradní cukrárně ve Šluknově. Beli chceš taky jogurtek s ovocem? Výlet kolem Vlčí Hory a Dlouhým Dolem zpět byl nádherný. Naše parta na výletě - Nero, Kerd, Werra-Beli a starý pán Gardon, který s námi statečně držel krok.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)