CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020! Přijímáme rezervace!!!
Další štěňátka anglických špringršpanělů (od Reishy) plánujeme na začátek září - zatím rezervace nepřijímáme!!!

Borča slavila 13 let

Naše milovaná Borča z Větrné paseky slavila 1.1.2020 třinácté narozeniny! Přejeme jí hodně zdravíčka a elánu do práce! Rambovi bylo v září 12 let a doprovázel jí na její narozeninové procházce.

BOrča a Rambo della Giuliana Ještě PF ze společné procházky s Káťou a s Vítečkem. Zleva Niké z Větrné paseky, Rambo della Giuliana, Mendy z Větrné paseky a Hubert z Větrné paseky se otočil bokem. Psi se pořádně vylítali. 2.1.2020 procházka - bylo krásně - Werra-Beli, Reisha a Giulian. Naše malá ďáblice Werra-Beli.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008