CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Máme štěňátka anglických špringršpanělů! Přijímáme rezervace ještě na dva pejsky!! Odchov v Jindřichově Hradci!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Štěňata Kary v nových domovech. Xilke ještě čeká.

Štěňátka Kary již odjela do nových domovů. Máme foto Xanny, Xanty, Xii, Xuriho, Xaviho, Xantose a Xilke. Mají úžasné páníky a mají se skvěle! Děkujeme novým majitelům za zaslané fotečky a zprávy. Fenečka Xilke je zadaná a ještě chvíli musí počkat na nového páníčka, aby mohla odcestovat trošku dál.

Xuri - Darcy, v novém domově. Darcy se seznamuje s kamarády. A ty jsi kdo? Odpočinek ve dvou. Prý nesmím na postel!Cha! Budu se seznamovat i s koňmi! To mám ale krásnou a hodnou paničku, co? Odjezd Xantoska - Oggyho Oggy se chladí v horkých dnech. Oggy ukazuje, jak pěkně se umí nabaštit. A pak pěkně spinkat. Xanny v novém domově. Spinká v novém domově. Jsem si půjčila pantofli, neva? Xia se svou novou kámoškou. Spínkám s krokodýlem - Xia. A hezky si hraju, ale umím i pořádně řádit. Xavi - Dexter má skvělého nového kámoše! Ale nebudeš mi lézt do pelíšku! Vemu mu botu, třeba vyleze z mého pelechu!!! Podařilo se, sláva! No a ještě mě nakrmil, cha! Teď trochu klidu po baštění. Když jsem odjížděl, tak to je foto mojí celé nové rodiny, no tedy, ale mojí chovatelce se ta fotka moc nepovedla, co? Xilke - Gerda, si ještě užívá maminky Kary. Xilke řádí ještě u nás doma. Xanta si prohlíží své nové bydlení Xanta - Angie, zbožňuje levanduli a čmeláky na ní! Pohoda s paničkou.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)