CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích letos neplánujeme!!!
Budeme mít koncem dubna štěňata špringršpanělů od Kary - Kara je březí!!!

Reisha chovná fena, Kerd na výcviku u nás, Nero MVP, Scotty BZ, nové foto Isoldy, Swena, Timmyho, Vandy, Vesny a Uriany.

Reisha je stala chovnou fenou!!! Plánujeme její krytí přibližně na přelomu měsíce listopadu - prosince. Vybrali jsme černobílého psa s pálením a výborného pracovního psa Arga z Kotelského lesa. Rezervace na štěňátka příjímáme již teď!!!

Pocvičit aporty si k nám přijel KERD 22.9. se svou paničkou. Jde jim to spolu skvěle!!!

NERO - získal ocenění výborný 1, ve třídě pracovní, rozhodčí Božena Ovesná, Mladá Boleslav 25.8.2018. Gratulujeme majiteli!!!

Scotty z Větrné paseky složil barvářské zkoušky ve III. ceně při OMS Ostrava, 64 bodů. Trošku pozlobil na šoulačce.

Isolda, Swen, Timmy, Vesna a Uriana Meggie mají nové fotky. Moc děkujeme majitelům za zaslání fotek a za zprávy o pejskách.

 

Nero z Větrné paseky - MVP Mladá Boleslav 25.8. Výborný 1, třída pracovní Timmy z Větrné paseky - jedináček - Winterwater Creek´s Daredevil x Kara z Větrné paseky se svým kamarádem. Uriana z Větrné paseky - Meggie (Great Gabe Rockdale x Kara z Větrné paseky) Vesna z Větrné paseky (Hubert z Větrné paseky x Mendy z Větrné paseky) Swen z Větrné paseky - Mendy z Větrné paseky x Ice Age Dowiti´s Isolda (Chelsea) a její kámoš Enzo od Jakubského rybníka Isolda a Enzo. Kerd procvičoval u nás aport pernaté. Rozhodčí dělali majitelce Kerda její rodiče. Foukal silný vítr, přesto si Kerd s vlečkou velmi dobře poradil a hezky přinesl a odevzdal těžkého králíka. A ještě kachna z vody.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008