CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka anglického špringršpaněla koncem ledna a plánujeme štěňátka na únor a květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka border teriérů koncem ledna 2019!!!

Nový rok 2018.

Do nového roku Vám všem ze srdce přejeme vykročení tou správnou nohou, ať se Vám vše daří k Vaší spokojenosti. Nejvíce však je potřebné stále zdraví a to Vám přejeme nejvíce! Je sice po vánocích a přesto přikládáme Vaše některá přáníčka, za které moc děkujeme ať již kamarádům, známým nebo FB přátelům.

V červenci se dožila borderka VERA patnácti let! V září oslavil RAMBO desáté narozeniny, v listopadu GIULIAN osmé. 1.1.2018 slavila BORČA jedenácté narozeniny.

ORNELLA má výsledek DKK A/A! Majitelce moc gratulujeme!!!

V roce 2017 jsme od Vás dostávali nejen milé zprávy, ale i smutné....do věčných psích lovišť odešel Orin, Sam a Unkas. Děkujeme majitelům i za takové zprávy. Můžeme být i v tak smutném období s Vámi. 

Naše banda před vánocemi napadlo plno sněhu...akorát tam chybí Mendy - válela se doma. Hubert z VP, Niké z VP a Herra Dianin kámen. Taťka našich štěňat Ingo od Stroupinského potoka a jeho kámoš Godin z Lipových dolin Ryan z VP. Hera Ostrý lovec a její kamarádi. CHS od Stroupinského potoka. Pozdrav od paní Olgy Kulhavé. Ornella z VP a Candy z Vrchánova Orsana z VP. Patsy z VP. Pegas z VP a jeho kámoš Ben z Vrchánova. Kokrátka z Březnického balkánu. Welšpringra Ízi, která k nám jezdila na výcvikové dny. Polly (Dianka) z VP a její kamarádi. Isolda z Větrné paseky a její kámoš Enzo od Jakubského rybníka. Iran z VP. Kámoši jezevčíci, mezi nimi je náš tatínek štěňátek. CHS Bonny Dux. CHS Estrella de Oro Smečka CHS Ketinela. Šikulové ze Štěkotu. Nádherná porce štěňátek z Mařenické fořtovny. CHIRA z Větrné paseky. Banda z Beskyd - Scotty, Exy a Ebony z VP.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008