CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme na jaro - léto 2022! Přijímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů plánujeme na jaro 2022!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na polovinu března 2022!!!

Nový rok 2018.

Do nového roku Vám všem ze srdce přejeme vykročení tou správnou nohou, ať se Vám vše daří k Vaší spokojenosti. Nejvíce však je potřebné stále zdraví a to Vám přejeme nejvíce! Je sice po vánocích a přesto přikládáme Vaše některá přáníčka, za které moc děkujeme ať již kamarádům, známým nebo FB přátelům.

V červenci se dožila borderka VERA patnácti let! V září oslavil RAMBO desáté narozeniny, v listopadu GIULIAN osmé. 1.1.2018 slavila BORČA jedenácté narozeniny.

ORNELLA má výsledek DKK A/A! Majitelce moc gratulujeme!!!

V roce 2017 jsme od Vás dostávali nejen milé zprávy, ale i smutné....do věčných psích lovišť odešel Orin, Sam a Unkas. Děkujeme majitelům i za takové zprávy. Můžeme být i v tak smutném období s Vámi. 

Naše banda před vánocemi napadlo plno sněhu...akorát tam chybí Mendy - válela se doma. Hubert z VP, Niké z VP a Herra Dianin kámen. Taťka našich štěňat Ingo od Stroupinského potoka a jeho kámoš Godin z Lipových dolin Ryan z VP. Hera Ostrý lovec a její kamarádi. CHS od Stroupinského potoka. Pozdrav od paní Olgy Kulhavé. Ornella z VP a Candy z Vrchánova Orsana z VP. Patsy z VP. Pegas z VP a jeho kámoš Ben z Vrchánova. Kokrátka z Březnického balkánu. Welšpringra Ízi, která k nám jezdila na výcvikové dny. Polly (Dianka) z VP a její kamarádi. Isolda z Větrné paseky a její kámoš Enzo od Jakubského rybníka. Iran z VP. Kámoši jezevčíci, mezi nimi je náš tatínek štěňátek. CHS Bonny Dux. CHS Estrella de Oro Smečka CHS Ketinela. Šikulové ze Štěkotu. Nádherná porce štěňátek z Mařenické fořtovny. CHIRA z Větrné paseky. Banda z Beskyd - Scotty, Exy a Ebony z VP.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)