CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme na jaro - léto 2022! Přijímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů plánujeme na jaro 2022!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na polovinu března 2022!!!

NERO - chovný pes, výstava, Reisha - výstava, Sára - výstava, Pegas a Polly výstava, doplněny fotky SRAZ 2017

Krajská výstava Litoměřice 14.10. - 

NERO z Větrné paseky - třída pracovní, výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, rozhodčí paní Božena Ovesná. Paní rozhodčí viděla, že je těžké Nera předvádět a upřednostnila jeho kvality - tmavé oko, pevná víčka, správný rámec, silnou kostru a temperament. NERO se také stal chovným psem!!! Gratulujeme majiteli!

REISHA z Větrné paseky - mezitřída - výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz - paní rozhodčí u Reishy ocenila, že i v tak malé kruhu v hale ukázala velmi elegantní prostorný pohyb a moc se jí celkově Reisha líbila. Navíc malá Krajská výstava má své kouzlosmiley.

Krajská výstava Praha 10 - Rychety 15.10. -

Sára z Větrné paseky - třída mladých, velmi dobrá 1, rozhodčí Miroslav Václavík, gratulujeme majitelce!

Mezinárodní výstava Praha 4.11. a 5.11.

PEGAS z Větrné paseky - 4.11. - mezitřída - výborný 1, CAC !!! Rozhodčí Eva Felszéghyová (SK) Gratulujeme majitelce!

Polly z Větrné paseky  - 5.11. - mezitřída - výborná, rozhodčí Ostman Carina (SWE), gratulujeme majitelce!

Doplněny fotografie ke srazu CHS 2017 - omlouváme se za zpožděnísurprise!

Nero z Větrné paseky - chovný pes, velmi dobrý, výborný, Vítěz třídy, Krajský vítěz, ZV - I. c., BZ II.c, BZH II.c. , DKK A/A, FUCo neg., PRA CORD 1 neg. Reisha - Krajský výstava - výborná 1, VT, KV Pegas - Mezinárodní výstava Praha - Výborný 1, CAC Pegas - výborný 1,CAC Čekání před nástupem do kruhu - Pegas A Pegas již doma po výstavě, pyšní se medailí a machruje! POlly - Mezinárodní výstava Praha - výborná Polly se štastnou majitelkou - večer doma foto po výstavě Sárinka na výstavě, odpočívá na sluničku.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)