CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme na jaro - léto 2022! Přijímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů plánujeme na jaro 2022!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na polovinu března 2022!!!

Návštěva Polly, nové foto Pegase, Portose, Robina a Irguse.

Přijela se na nás podívat Polly (Dianka) se svými páníčky. Je to velmi temperamentní fenka a je velmi svá. Páníčci jsou nadšeni loveckými vlohami a temperamentem Dianky, takového pejska si přáli. Děkujeme za návštěvu!

Bratr Pegásek je také už "velký kluk" a jeho panička je také štastná, že ho má. Další bratr Portosek má kamarádku kokřici a je velmi spokojený. z Robinka se stal krásný fešák, který pozóval před fotografem. Má kamáše Barneyho. Irgus chodí s páničkem na naháňky a máme foto z poslední lečesmiley. Děkujeme za fotky!

Polly alias Dianka po pořádný kus fenky. Dianka s páníkem. Dianka s paničkou. Bratr Polly Pegásek. Pegásek obhlíží první sníh. Další bratr Portos se svou kamáškou kokřičí na výletě. Hezky zůstaňte! Robinek modelem. Robinek je akční pes. S kámošem Barneym oba pozóvali před fotografem. Irgus po naháňce s páníčkem.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)