CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Máme štěňátka anglických špringršpanělů! Přijímáme rezervace ještě na dva pejsky!! Odchov v Jindřichově Hradci!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Foto špringřích štěňat v nových domovech.

Štěňátka odjela do nových domovů - mám nové foto. Neodolala jsem a fenka Reisha nemusela nikam odjíždětsmiley.

Pejsek ROBIN už také čeká na příjezd nových páníčků - je již zadaný.

POrtosek má za kamarádku starší dámu. Utvořili spolu nerozlučnou dvojku. Portosek se učí postoj. Postoj i z druhé strany. A hezky se učí chodit na výstavním vodítku. Má moc šikovnou paničku! Ryan hned věděl, kde je nejlépe! Ryan mezi motýly... Ryan a Riko se potkali na veterině, když je čekala další včelička. Perla v novém domově. Perla bude hlavně společnice dětí. Perlička. S dětmi je jí dobře. Polly ve přímo ve smečce samých lovců. Její kamarádi jsou špringra Caisa, křepelačka a musterland Brit. Rixie (Betynka) v novém domově. Betynka ještě musí do pelíšku dorůst. Reisha neodjíždí...zůstane doma s maminkou Karou. Robinek čeká, až si pro něj přijedou noví páníčci. Robinek. Reisha je mudrlant.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)