CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka angl. špringšpanělů plánujeme také na březen a květen 2019!!!
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Budeme štěňátka anglického špringršpaněla, Mendy je březí!!!
Budeme mít štěňátka border teriérů koncem ledna, Wanda je březí!!!

Nečekaný přírůstek do smečky!

Naše smečka se v srpnu rozrostla o neplánovaný přírůstek jezevčíka trpasličího/králičího dlouhosrstého. Tento dáreček jsem nečekala (mám už dost velkou smečkulaugh).Je to černá fenečka s pálením a teď už jsou jí necelé čtyři měsíce. Je to velká uličnice, čipera, vysoce temperamentní a je chytrá jako opicesmiley. Pochází z chovatelské stanice GOLD MADEIRA, kde jsou tito malí čiperové vedeni jako lovečtí pomocníci a jsou zároveň exteriérově na vysoké úrovni. 

Wega dva měsíce. Seznámení s kocourem Štěpíkem. Svačinka. Jsem maličká, ale šikovná! Tak co bude, už jsem unavená... Co jsi zač?
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008