CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých plánujeme na březen 2024!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na prosinec 2023/leden 2024!!!

Plánujeme špringří štěňátka!

Další špringří štěňátka plánujeme na konec března 2014.

Matkou bude Borča z Větrné paseky - výborná, Oblastní vítěz, r. CAC,
PZ,SVP,BZ,BH, VZ - I. cena, FUCO negativní, DKK C/C.

Pokud bude vše jak má být, otcem štěňátek se stane statný černobílý Ingo od Stroupinského potoka, CAC, ZV III.c., VZ I.cena, FUCO negativní, DKK A/A. 

Předpokládáme velmi pěkný exteriér, lovecké vlohy (oba rodiče jsou hlasití na stopě, vrození aportéři, ovladatelní, velmi dobře cvičitelní) a taky smysl pro humorwink!

 

Již nyní si můžete dopředu zamluvit štěňátko od Belinky.

Borča z Větrné passeky - Belí, Belinka, Bell. Ingo (Andy) je sympaťák a krasavec! Ingo (Andy) od Stroupinského potoka přináší v těžkém terénu kachnu. a již běží k paničce s aportem. Odevzdává kachnu. Ingo - portrét. Ten pohár patří mě, nikomu ho nedám! Jsem pes hlavně pracovní, tak se nedivte, jak vypadám!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)