Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Nabízíme volné štěňátko jezevčíka trpasličího/králičího - pejska černého s pálením, merle - IHNED k ODBĚRU!!!
Do karty psů doplněn angl. špringršpaněl YORDAN z Větrné paseky - chovný pes v rodině
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Foto špringřích štěňat z nových domovů, kdy budou další štěňátka?

Štěňátka se rozjela do nových domovů, dostáváme zprávy a fotky.

A jak se má naše Mendy? Pár fotek...jeví se jako čipera, zvídavá, povídavá, ale i trochu paličatá! Má svou stránku v sekci naši psi.

Děkujeme všem majitelům našich štěňátek za zprávy a fotky a budeme se těšit na další!

A kdy plánujeme další štěňátka? Info v dalším článku v sekci štěňata.
Mendy je čipera. Mendy oblíbený aportek. Maja I takto se dá spinkat - Maja Maja je malý ďáblík. Maja Maja s páníčkem a psím kamarádem z útulku. Mendička s aportkem. Marja - (Mompyna) v novém domově. Marja (Mompy) už doma. Mompy - Elka. Mompyna (Elka) se svým spolubydlícím kamarádem kokříkem. Mompy - Elka. Meky doma na Slovensku. Mekýsek. Moris s kamarádkou jezevčicí. Moris z Větrné paseky Morisek si hraje.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)