Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Štěňátka - 4 týdny - foto

Štěňátka mají téměř 4 týdny. Jsou skvělá. Prohlédněte si nové foto!!!

Máme volnou hnědobílou fenečku s pálením a hnědobílého pejska s pálením! Pokud máte vážný zájem o štěňátko, pište, volejte, nebo se přijeďte podívat!

Isolda - 4 týdny Isoldička - zvědavá holčička, která již dokáže opustit boudičku a hledat maminku. Je čiperná a už pěkně vrtí ocáskem, když cití krmení. fenka č. 1 - Isolda z Větrné paseky Izabelka - 4 týdny Izabelka - zatím je to macíček, který čeká, co bude. Nechá se v klidu vzít ke krmení. Po krmení kňučí a čeká, až jí někdo utře tlamičku a dá zpět do boudičky. Fenka č. 2  - Izabela z Větrné paseky Iliana Ilianka - fenečka, kliďásek, která vždy zatím jen čeká, co se bude dít. Po krmení řádí v boudičce s ostatními. Fenka č. 3 - Iliana z Větrné paseky Iránek - jemný pejsek, který v klidu vyčká, až ho někdo dá ke krmení, utře a dá zpět do boudičky. V boudičce po krátkém hraní v klidu usne, nikoho neprovokuje. Pejsek č. 1 - Iran z Větrné paseky Iran Irgus Irgusek - silný pejsek, kus psa, je svůj, s Ilčikem bojují o postavení "ve smečce". pejsek č. 2 - Irgus z Větrné paseky Ilči Ilčik - mohutný, silný, velký pes, už teď se u něj jeví dominantní povaha, nakukuje z boudičky a povrčává, kdy už to krmení jako bude? Po krmení provokuje ostatní sourozence a chytá je za krk, poštěkává a vrčí. Pejsek č. 3 - Ilči z Větrné paseky
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)