CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Budeme mít štěňátka anglických špringršpanělů cca 23.-25. července! štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Nové fotky špringřích štěňátek - pokusy o postoje č. 2 a hry venku.

Štěňátka řádí venku a tak jsme se pokusili o postoje na travičce...něco se povedlo, něco ne...Dále připojujeme pár fotek z her a mazlení se s rodiči.
Štěňátka dostala svá nová jména- Famóso /proslulý/, Fagiáno /bažant...!/,Fário, Farísa, Felicita /štěstí/.

Stále je ještě jeden volný pejsek a čeká na své nové páníky!
We have a free dog, are you interested? Contact us!

Štěňátka splnila moje očekávání, jsou temperamentní, lovecky nadaná (dokážou vyčenichat králíčí kůži, pohozeného holuba, srnčí barvu) jsou mazlivá, milá a mají výborný nadějný exteriér.
Puppies meet my expectations, are promising in the exterier, hunting gifted /sniff rabbit skin, find pigeons, venison color/ are very nice cuddy.
Fário - pejsek č. 1 Fagiáno - pejsek č. 2 Famóso - pejsek č. 3 Felicita - fenka č. 1 Farísa - fenka č. 1 Fadži s činkou Fadži, Fário a vzadu Farísa Famóso /Hadik/ aportuje prasátko Felicita /Felinka/ slídí.... Felicita zlobí..... Felinka s chobotnicí Fadži - můj největší oblíbenec Něžný a milující otec Rambík Držtička Fadži! Tak pojď dceruško k tatínkovi! Naše lumpice - Farísa a Felicita Rendice neboj, si taky moje.....
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)