Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Výcvik s welššpringršpanělkou Debbie

27.4. proběhl výcvik s welššpringrou Debbie (Deborah od Mlýnského vršku) na podzimní zkoušky. Byla to generálka na podzimní zkoušky, tedy jsme cvičili hlavně aporty. A dopadlo to dobře, protože následně Debbie se svým majitelem a vůdcem složila 4.5. PZ při OMS Česká lípa v I. ceně! Moc gratulujeme! 

Debbie je nejen velmi vlohová fena, ale i krásná. Je už i chovná a měla jednou štěňata. Návrat z vlečky se srstnatou. Dohledávka pernatél Pěkně odevzdala. U vodičky byl za začátku blok při vstupu do vody. Debbie a její máma Izzy, která k nám také jezdila na výcvik.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)