Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Dubnové narozeniny - Reisha, Kara a Hubert

9. dubna oslavila naše REISHA z Větrné paseky osmé narozeniny. 

21. dubna oslavila naše KARA z Větrné paseky dvanácté narozeniny.

24. dubna oslavil HUBERT z Větrné paseky třinácté narozeniny.

Všem dalším sourozencům našich Větrňáků přejeme hodně zdravíčka.

Všem majitelům našich odchovanců děkujeme za péči o něheart.

Na Reishy narozeniny bylo teplo a ona je vodní živel... to má ráda.... neber mi to Baruno jedna! Už to mám, už jsem jí to sebrala! Barča. Tak házej dummy! Já ještě domů nejedu!!! Karinka dvanáct let Hubert třináct let - se svým dvouletým synem Vigem.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)