Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých očekáváme ve druhé polovině května ! Capetka je březí! Přijímíme rezervace!
Štěňátka angl. špringršpanělů očekáváme cca 25. dubna!!! Werra - Belinka je březí!!! Přijímáme rezervace!!!

Nové fotky bordíků Kiry, Niké, Orca, Maiky a Navar složil zkoušky.

Kira Ostrý lovec se má dobře. Je moc hodná a poslušná. Niké Ostrý lovec (Hyppinka) je součástí rodiny a společnice jak ve sportu, tak i na dovolených. Orco Ostrý lovec (Mário) má velkou rodinu. Maiky je šikula a jako každý bordík má ráda sníh. Děkujeme moc za fotky a za zprávy o pejskách!

Navar Ostrý lovec se svým pánikem složil BZ ve II. ceně 14.10- a BZH 15.10. ve II. ceně a dostal za hlasitost u kusu 4 body navíc. Gratulujeme majiteli!

Kiruška je sympatická lumpice. Kiruška Ostrý lovec. Podzim 2023 Niké Ostrý lovec - Hyppinka Niké (Hyppi) ráda aportuje. A Hyppi ráda s paničkou plave. Orco má velkou rodinu. Maiky Ostrý lovec a sníh. Maiky lumpačí ve sněhu.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)