Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých očekáváme ve druhé polovině května ! Capetka je březí! Přijímíme rezervace!
Štěňátka angl. špringršpanělů očekáváme cca 25. dubna!!! Werra - Belinka je březí!!! Přijímáme rezervace!!!

Výcvik v roce 2023.

V loňském roce jsem připravovala na barvářské zkoušky vůdce s kokřicí Angelou Marrone Kate (Sisi). Fenečka i majitel byli šikovní a tak v červnu zvládli spolu BZ v Jablonci n.N. Dokonce je vyhráli. Udělali mi radost a moc jsem jim gratulovala.

Pomohla jsem s generálkou na LZ také majiteli welššpringry Deborah od Mlýnského vršku (Debbie) už z dřívější let jsem připravovala i její matku Izzy. Ti zvládli v České Lipě zkoušky v I. ceně. Šikulové a doufám, že i letos zvládneme nějaké další vyšší zkoušky.

Při výcviku nesmí chybět i parta psů, která přináší všem i dobrou psychiku a radost. Barča, Zari a Debbie. Debbie - generálka na LZ - přináší pernatou. Debbie dohledávka pernaté, používali jsme i vysokou trávu. Debbie jde na barvě naprosto s jitotou. Debbie našla deku srnčí deku. Výcvik na barvě s kokřicí Sisi. Výcvik Sisi na barvě v horku a v těžkém terénu. Sisi odložená. Výcvik kokřice Sisi - dosledovala srnčí deku a spárek si mohla vzít za odměnu. Sisi zvládneme to. Na barvářských zkouškách Sisi v první ceně a zvítězila.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)