CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Všechna špringří štěňátka jsou již zadaná!!! Příští vrh plánujeme na květen 2023!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na začátek února 2023!
CHS KEMADA nabízí ze spojení Nero z Větrné paseky x Akina z Niveckého dvora černobílou fenečku AlMU! Je ihned k odběru!!! V případě zájmu volejte pana Adámka na čísle telefonu: 775350708!!

Bordík Carda oslavil 15 let, bordík Clay smutná zpráva, nové foto Niké (Hippy), Nessie (Scotty) a Nestora (Smyka)

Bordík CARDA Ostrý lovec oslavil 19.2. patnácté narozeniny. Jak ho má jeho majitelká ráda, si můžete přečíst zde. Přejeme hodně zdravíčka!

Bohužel pejsek CLAY Ostrý lovec se svých patnáctých narozenin nedožil...je nám to líto....odešel do věčných psích lovišť v lednu 2021. Byl věrným společníkem a velká osobnost.

NIKÉ (Hyppi) Ostrý lovec slavila 4.3. své první narozeniny. Moc děkujeme majitelce za krásné fotky. Přejeme Hyppince hodně a hodně krásných let v této skvělé rodině

NESSIE (Scotty) Ostrý lovec je velmi podobná mámě Wandě. Děkujeme majitelce za fotky!

NESTOR (Smyk) je zarostlý po mrazivé zimě, ale už na něj čeká trimování. Ale i tak je roztomilý chlupateccheeky. Všem našim bordíkům přejem k těm prvním narozeninám hodně zdraví a psích lumpačin!

Clay Ostrý lovec Carda má prý svůj názor na focení... Tajně fotit jedinně večer... Hyppinka dostala překrásný voňavý dort k prvním narozeninám! Je miláčkem celé rodiny! V době covidové se dá ledaccos naučit! I jezdit na bobech! Aportovat! A přinášet různé předměty! Pomáhat dětem s online výukou! Nessie - Scotty je celá máma Wanda. Dej mi tooo! Mazlení, to nám jde. Procházky a poslušnost, hezky sedni a čekej Scotty! Řádění s kámošem je přímo nutnost! Nestora (Smyka) čeká trimování, ale i tak mu to sluší!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)