CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Budeme mít štěňátka anglických špringršpanělů cca 23.-25. července! štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Bugi slaví 15 let, Hedy slaví 10 let, nové fotky bordíků Dandyho, Irisky, Jackie, Jessiky, Jessie, Keryho, Kiry, Kory, Lesky a Nestora.

Bugi Ostrý lovec slavila 1.1. patnácté narozeniny. Je po mrtvičce, ale je dobře zaléčena a zase už hezky chodí. 10.1. slavila desáté narozeniny její dcera Hedy Ostrý lovec. Heduška je zdravá a užívá si hrátky s Wandou. Bugince i Hedušce přejeme hodně zdravíčka! Dostali jsme přáníčka a nové fotky našich odchovanců bordíků. Za všechny moc děkujeme a moc nás těší, že se všichni o naše bordíky výborně staráte a dopřáváte jim hodně aktivity. Jsou to Dandy, Iris, Jackie, Jessika, Jessie, Kery, Kira, Kora, Leska a Nestor. Dostali jsme i krásná přáníčka k vánocům a k novému roku, která jsme zařadili k ostatním k novinkám u špringrů ze dne 1.1.2021.

Bugi Ostrý lovec patnáct let- už zase ťape po svých. Buginka a letošní lednová zima. Hedy Ostrý lovec - desáté narozeniny. Stále je to čipera. Hedy kámoší s Wandou a stále nosí svůj oblíbený kroužek. Kora Ostrý lovec je vynikající lovecká fenka. Má za sebou hodně dosledů. Jessika Ostrý lovec má novou kámošku ohařku. Jessika je stále využívána v lovecké praxi hlavně na naháňkách, kde vykazuje špičkovou práci. Jessie Ostrý lovec je velká kámoška všech a všude je se svou rodinou. Jackie Ostrý lovec je chovná fena a má už také chovného syna - Aika Tichý lovec. Leska Ostrý lovec (Riki) Nestor Ostrý lovec (Smyk) a jeho milovaná rodina na výletě u Máchova jezera. Kery je kámoš dětí. Kery je všude s rodinou. Chodí na dlouhé výlety, své lovecké pudy nezapře a tak raději chodí s GPS. Iris Ostrý lovec je kámoška všech dětí. Iriska mazel všech. Dandy Ostrý lovec - třináctiletý, hlasí u kusu černé zvěře. Kira Ostrý lovec. Vánoce 2020 s Kiruškou. Kiruška vítá nového člena, adoptovaného galga.Říká mu - "neboj se, tady si ti nic nestane, budeš v bezpečí".
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)