CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka angl. špringršpanělů nemáme!!! Plánujeme je až na jaro 2022!!!
Štěňátka jezevčíků standard drsnosrstých plánujeme kolem 10.7.2021! Fena Betty byla úspěšně nakrytá. Rezervace již nepřijímáme! Kompletně se staráme o CHS u Hříbečku!!!
Štěňátka border teriérů plánujeme na začátek července 2021!!! Rezervace již nepřijímáme !!!
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na druhou polovinu června 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!

Bugi slaví 15 let, Hedy slaví 10 let, nové fotky bordíků Dandyho, Irisky, Jackie, Jessiky, Jessie, Keryho, Kiry, Kory, Lesky a Nestora.

Bugi Ostrý lovec slavila 1.1. patnácté narozeniny. Je po mrtvičce, ale je dobře zaléčena a zase už hezky chodí. 10.1. slavila desáté narozeniny její dcera Hedy Ostrý lovec. Heduška je zdravá a užívá si hrátky s Wandou. Bugince i Hedušce přejeme hodně zdravíčka! Dostali jsme přáníčka a nové fotky našich odchovanců bordíků. Za všechny moc děkujeme a moc nás těší, že se všichni o naše bordíky výborně staráte a dopřáváte jim hodně aktivity. Jsou to Dandy, Iris, Jackie, Jessika, Jessie, Kery, Kira, Kora, Leska a Nestor. Dostali jsme i krásná přáníčka k vánocům a k novému roku, která jsme zařadili k ostatním k novinkám u špringrů ze dne 1.1.2021.

Bugi Ostrý lovec patnáct let- už zase ťape po svých. Buginka a letošní lednová zima. Hedy Ostrý lovec - desáté narozeniny. Stále je to čipera. Hedy kámoší s Wandou a stále nosí svůj oblíbený kroužek. Kora Ostrý lovec je vynikající lovecká fenka. Má za sebou hodně dosledů. Jessika Ostrý lovec má novou kámošku ohařku. Jessika je stále využívána v lovecké praxi hlavně na naháňkách, kde vykazuje špičkovou práci. Jessie Ostrý lovec je velká kámoška všech a všude je se svou rodinou. Jackie Ostrý lovec je chovná fena a má už také chovného syna - Aika Tichý lovec. Leska Ostrý lovec (Riki) Nestor Ostrý lovec (Smyk) a jeho milovaná rodina na výletě u Máchova jezera. Kery je kámoš dětí. Kery je všude s rodinou. Chodí na dlouhé výlety, své lovecké pudy nezapře a tak raději chodí s GPS. Iris Ostrý lovec je kámoška všech dětí. Iriska mazel všech. Dandy Ostrý lovec - třináctiletý, hlasí u kusu černé zvěře. Kira Ostrý lovec. Vánoce 2020 s Kiruškou. Kiruška vítá nového člena, adoptovaného galga.Říká mu - "neboj se, tady si ti nic nestane, budeš v bezpečí".
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008