CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Máme štěňátka anglických špringršpanělů! Přijímáme rezervace ještě na dva pejsky!! Odchov v Jindřichově Hradci!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Nové foto bordeřích štěňátek z nových domovů.

Naše štěňátka bordíků Navar, Nestor, Nessie a Niké Ostří Lovci mají úžasné nové domovy. Děkujeme majitelům za zaslání krásných foteček a za zprávy o štěňátkách.

Hyppi a její kámoš od sousedů. Na výletě se také setkala s husami! Niké (Hippy) tři měsíce. Dostala nový, větší pelíšek. Dvě kámošky na výletě. Hippy je hezoučká fenečka. Nessie - Scootty - chodí do školy hlavolamů pro začátečníky, hrozně jí to baví a pak je příjemně unavená. A další hlavolam, kdepak ta dobrota je? A co to je? Taky hlavolam? A trochu hraní s míčkem neuškodí. Nestor (Smyk) Nestor - Smyk - má velkého kámoše Hezky si spolu hrají. Navar(Kvído) nejlépe se spí u páníka. S kámošem hlídám dům - Navar(Kvído) Kačeny, ale jak na ně? Však povyrostu a brzy se za nimi pustím voda ne voda!!! A ještě Hyppinka s kámošem.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)