CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka border teriérů plánujeme na květen 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!
Štěňátka jezevčíků standard drsnosrstých plánujeme na květen 2021! Přijímáme rezervace!!! Kompletně se staráme o CHS u Hříbečku!!!
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca únor 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!
Štěňátka anglických špringršpanělů od Reishy plánujeme na měsíc únor 2021! Štěňátka od Werry na konec února 2021!!! Rezervace již nepřijímáme!!!

Nové foto bordeřích štěňátek z nových domovů.

Naše štěňátka bordíků Navar, Nestor, Nessie a Niké Ostří Lovci mají úžasné nové domovy. Děkujeme majitelům za zaslání krásných foteček a za zprávy o štěňátkách.

Hyppi a její kámoš od sousedů. Na výletě se také setkala s husami! Niké (Hippy) tři měsíce. Dostala nový, větší pelíšek. Dvě kámošky na výletě. Hippy je hezoučká fenečka. Nessie - Scootty - chodí do školy hlavolamů pro začátečníky, hrozně jí to baví a pak je příjemně unavená. A další hlavolam, kdepak ta dobrota je? A co to je? Taky hlavolam? A trochu hraní s míčkem neuškodí. Nestor (Smyk) Nestor - Smyk - má velkého kámoše Hezky si spolu hrají. Navar(Kvído) nejlépe se spí u páníka. S kámošem hlídám dům - Navar(Kvído) Kačeny, ale jak na ně? Však povyrostu a brzy se za nimi pustím voda ne voda!!! A ještě Hyppinka s kámošem.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008