CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Příští štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard a border teriérů plánujeme na jaro 2021!!!
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020! Přijímáme rezervace!!!
Štěňátka anglických špringršpanělů od Reishy odkládáme na měsíc leden/únor 2021!

Bordička MIA našla svou novou milující rodinu!Nové fotky Maiky Ostrý lovec.

Mia Ostrý lovec - border teriérka našla svou novou skvělou rodinu jako společnice. Už teď i začíná hlídat své nové území, miluje svou novou paničku a její vnoučata, řádí na zahradě s hračkami. Je v rodině, kde je i naše špringra Sára a opravdu našla ten správný nový domov. Maiky Ostrý lovec - je jeví jako opravdový ostrý lovecsmiley, děkujeme majitelům za fotky a za zprávy o ní! Máme také zprávy o jejich bráškovi Montíkovi, který se také nenechá zahanbit a chodí se svým pánem na kazatelnu pozorovat zvěř. Čekáme ještě na nové fotečky, děkujeme za zprávy majiteli!

Mia v nové rodině se má skvěle. Na fotce se chladí v horkých dnech. Mia odjíždí do nové rodiny. Mia je v milující rodině. Maiky má svou paničku velkou myslivkyni, ale i ochránkyni přírody. Maiky kamarádi s domácími spolubydlícími zvířátky. Maiky vzorně pózuje.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008