CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích letos neplánujeme!!!
Budeme mít koncem dubna štěňata špringršpanělů od Kary - Kara je březí!!!

Nové foto špringřích štěňátek v sedmi týdnech.

Špřingřím štěňátkům bylo již sedm týdnů. Pokoušeli jsme je fotit v postoji, někdo to zvládl, někdo vůbec. Tak alespoň v seděsmiley. Dva pejsci jsou ještě k zadání!!!

Werronka jsme v postoji nevyfotili...je to neposedný lumpík. V sedě to docela šlo. Westonek Westonek prostě nebude stát v postoji...vzpínal se jako malý koníček. Ani se mu nedivím... Wondy je velmi milý pejsek. Wondy i docela spolupracoval při focení postoje. Woody Woody také velmi pěkně spolupracoval při focení. Wendy byla při focení úplný kliďásek. Wendy také pěkně spolupracovala. A naše malá Werra se mračila, nechtěla vůbec spolupracovat. Nebyla si jistá na stole ve výšce, ale i to se pejsek naučí. A pak zasloužený oběd! Nebudu stát na stole a nebudu! Ale jsem velmi hodný mazlivý pejsek vhodný do rodiny a k dětem. Prý jsem měl být raději fenečka, tak tedy nevím....Westonek.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008