CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020! Přijímáme rezervace!!!
Všechna štěňátka jezevčíků drsňáků a bordíků jsou ve svých nových domovech!!! Nemáme žádná volná štěňátka! Příští štěňátka plánujeme na jaro 2021!!!

Nové foto a pozdravy od našich bordíků.

Krásná přání a pozdravy jsme také dostali od majitelů našich bordíků, moc za ně děkujeme!!!

Téměř desetiletá Gira Ostrý lovec, je velká lovkyně. Holky Enny a Jessika jsou kámošky a loví spolu. Leska a Linda jsou hezoučké a milé fenečky. Kent je veliký lovec, ale už poslouchá yes, Iris je velká společnice. Frixí (Rixínka) je veliký lovec na naháňkách.

Štastný majitel Giry - v dubnu jí bude deset let (Vera Ostrý lovec x Dar od Kudely) Enny Ostrý lovec (Vera Ostrý lovec x Sub terram Business tu Business) a Jessika Ostrý lovec (Hedy Ostrý lovec x Zar ze Struského dvora) Jackie Ostrý lovec (Hedy Ostrý lovec x Zar ze Stružského dvora) Kent Ostrý lovec ( Hedy Ostrý lovec x Zar ze Stružského dvora nar. 23.3.2016) Iris - a je po míčku! (Hedy Ostrý lovec x Gyr Korym Bohemia) Leska Ostrý lovec (Hedy Ostrý lovec x Harry ze Stružského dvora) Linda, kamarádka pro všechny (Hedy Ostrý lovec x Harry ze Stružského dvora) Linda - pozor, já jsem border teriér!!! Iris má malou kámošku Frixí - Rixínka je velký lovec i v deseti letech. Její kámoš je první ženich naší jezevčice Wegušky - Kris ze Sfory Cetkowanej.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008