CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Aktualizace hlídání psů - doplněny informace a přidány další fotky.
Štěňátka anglických špringršpanělů od Reishy plánujeme na prosinec - leden 2020. Příjímáme rezervace.
Hledáme milující rodinu pro fenečku bordíka Miu - pouze jako společnici, více telefonicky!

Štěňata Mendy - foto v sedmi týdnech a foto některý štěňat již v nových domovech.

Štěňátka Mendy jsme fotili v sedmi týdnech. Dnes už jsou v nových domovech, jen Vanda čeká, až přijedou páníčci z dovolenésmiley. Máme fotky z nových domovů některých štěňátek, moc děkujeme majitelům za poslání foteček!

Štěňata Mendy - foto v sedmi týdnech a foto některý štěňat již v nových domovech. Violeta Štěňata Mendy - foto v sedmi týdnech a foto některý štěňat již v nových domovech. Vesna dostala jméno Naty. Valda z Větrné paseky Štěňata Mendy - foto v sedmi týdnech a foto některý štěňat již v nových domovech. Viky z Větrné paseky Viky se svým kámošem Dagem v novém domově. Dag je syn našeho Giuliana. Vigo s novou paničkou ještě doma s jezevčicí Capetkou. Ještě u nás seznámení s Iranem - Iran říká - tak to jako bude můj kámoš? Není moc malý? Já ti ukážu, malý, koukej, už mám postroj! A unesu ho! Vigo se učí reagovat na všechny podněty v okolí,tedy i na klacík! Máme nové domečky do auta a hurá do akce. Slyšíš, kámo, rychle tě doženu v záchranařině budeš čubrnět!(Iran a nový spolubojovník Vigo) Vigo sleduje sportovní zprávy, musí se coby budoucí záchranář naučit všechny sporty! Vesna - Natynka se má výborně v novém domově. A hajání u nohou nové paničky jde Natynce skvěte! A nový kámoš! Už jsem celá ožužlaná! U paničky v náručí je mi nejlépe. Jejda, to je dloooouuuhá hračka! S páníkem zálévám zahrádku, držím se raději stranou od vodičky.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008