CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér

BARD z VĚTRNÉ PASEKY - jagdteriér IN MEMORIAM

Bard z Větrné paseky
17.5.1992 - 6.2.1995
Chovný pes, CHČR,2xCACIB,2xBOB, NV
LZ II.c., NL 2xI.c., BZ I., ZV I.cena
matka: Astra z Horní studánky, otec: Bard Ostrý lovec
Naprosto věrný přítel, měl radost, když jsem měla radost já, uměl ji oplácet tisíckrát. Byl šťastný, když jsem byla šťastná já. Na výstavách si byl vědom své krásy a nosil se jako závodní kůň. Norník, aportér - hlavně kachen, barvář a výborný pes na naháňkách. Zahynul při lovu. Zanechal po sobě jedny štěňátka.
Bard z Větrné paseky
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)