CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na jaro 2022!!!
Máme volné štěňátko - pejska jezevčíka drsnosrstého standard! K odběru ihned!

Výcvikové dny březen, duben, květen a červen 2017.

Výcvikové dny proběhly v březnu, v dubnu, v květnu a v červnu. Cvičili se mnou welšpringra Ízi, kokra Bonie a jezevčík Ben. Já jsem připravovala na zkoušky kopovku Áju, jagdteriéra Gora, křepeláka Tedyho a německou braku Almu. 

Kopovka Ája dala práci, je ještě přiliš mladá... Ízi se připravovala na lesní zkoušky. Cvičii jsme klid na stanovišti. Kokřice Bonie a welšpringra Ízi. Společné foto z výcviku. Mě doprovázel a předváděl disciplíny Giulian. Trocha osvěžení neuškodí. Jagdteriér Goro při výcviku. Kopovka Ája. Bonie se učila i připravu na výstavu - postoj. Tady už jsme s Ájou na ostro na zkouškách. A Bonie šoulačka při výcviku. Následování s jagošem Gorem na zkouškách. Dosled srnčí zvěře s jagdteriérem Gorem. Jezevčíci Ben a Betty u Hříbečku. Ben jezdil na výcvik na dosledy a zvládl BZ v I. ceně. Ben u Hříbečku se svým vůdcem naz kouškách. Pracovala jsem i s německou brakou Almou a LZ mezi ostatními plemeny vyhrála. Velmi inteligentní a dobře cvičitelný pes byl Louis - Tedy a vyhráli jsme spolu BZ v I. ceně. S Lousem na BZ v červnu 2017.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008