CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka anglického špringršpaněla koncem ledna a plánujeme štěňátka na únor a květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka border teriérů koncem ledna 2019!!!

Jezevčice WEGA má vybraného ženicha!

WEGA Gold Madiera - chovná králičí fenečka má vybraného ženicha! Vybrali jsme na ni importovaného polského pejska Krise ze Sfory Cetkowanej - hnědého s pálením. Krise osobně známe, je to pejsek vynikající vyrovnané povahy, špičkového exteriéru a je velmi lovecky nadaný. V roce 2015 se stal Vítězem pracovního poháru KCHJ!!! Více v sekci plánované vrhy.

V brzké době očekáváme hárání Wegy a o krytí Krisem Vás budeme informovat. Pokud máte zájem o štěňátko, můžete si ho předem rezervovat!

Wega Gold Madeira - velmi dobrá, králičí ráz Kris ze Sfory Cetkowanej - trpasličí ráz špičkového exteriéru
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008