CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka angl. špringšpanělů plánujeme také na duben a květen 2019!!!
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Máme štěňátka border teriérů!!!

PF 2016

Přejeme vše nejlepší, hodně zdraví a štěstí v novém roce 2016! Připojujeme Vaše nejkrásnější přáníčka, za které moc děkujeme!

Vánoce byli teploučké - Rambo, Belí a Guli. Vnučka Elí je to nejkrásnější, co mě v roce 2015 potkalo. Kamarádi jezevčíci. Niké a Hubert z Větrné paseky Isolda z Větrné paseky - Chelsea Ingo od Stoupinského potoka (Andy) a Godin z Lipových dolin CHS Hadí vrch Chira z Větrné paseky - její první štěňátka Jack z Větrné paseky Kamarádka od bassetů Gloria z Větrné paseky Ornella z Větrné paseky a Candy z Vrchánova CHS Ketinela CHS Magic Street Neronek CHS z Lipových dolin Iran z Větrné paseky a Portosek Kamarádi "žabáci".
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008