CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka anglického špringršpaněla koncem ledna a plánujeme štěňátka na únor a květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka border teriérů koncem ledna 2019!!!

Jezevčice WEGA - složila zkoušky BZ a BZH

Naše jezevčice WEGA Gold Madeira složila o víkendu 31.10. - 1.11. BZ v I. ceně a BZH ve II. ceně. Je to úžasný stopař. Protože je hodně zvědavá, kus zvěře černé ověřovala na konci stopní dráhy jen krátce a byla zvědavá na stopy přenašečůsmiley. Je to prostě naše malá potvůrka - ale šikulička.

Společně s Wegou jsem také vedla německého brakýře Doxíka. Příprava na zkoušky - výcvikový den společně s Niké, Nerem, Wegou a ještě s bernským honičem Samem. Na BZH se Wega setkala se svou nevlastní sestřičkou Bessie Golden Aso a se svou chovatelkou. Šikulička, dosledovala kus zvěře srnčí. Tak Wego, jdeme na to, musíme se představit rozhodčím! Takové pídě se jen nosí, nebo se dá do kapsy a je to!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008