CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Plánujeme vrh anglických špringršpanělů na červenec 2022, štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Mezinárodní výstava Ml.Boleslav, výsledky DKK, zkoušky vloh, podzimní zkoušky s Karou.

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 29.8.2015

- NAIKY - třída mladých, výborná 3

- NIKÉ - mezitřída, výborná 1, CAC, CACIB,

- MENDY - třída otevřená, velmi dobrá 2

rozhodčí Ing. Jaroslav Matyáš

Máme výsledky DKK - Naiky 0/0, Niké 0/1, Nero 0/0!!!

26.9. Nero, Mendy a Kara obsolvovali úspěšně zkoušky vloh při OMS Děčín. Nero - I. cena 186 b., Kara - I.cena 183 b., Mendy I. cena 162 b. Nero se stal vítězem zkoušek! Gratulujeme majiteli!

3.10.2015 Kara složila podzimní zkoušky. Je to velmi temperamentní lovecká fena a tak jsme měly problém na vlečce. Dostala za 1 a spadly jsme do III. ceny. Příští rok vše opravíme a přidáme ještě další zkoušky (snad už bude mít větší rozum, až z ní bude mamina cheeky). Známky z disciplín doplněny v kartě.

Kara splnila podmínky chovnosti a plánujeme její krytí! Více plánované vrhy.

 

Naiky z Větrné paseky - MVP Ml.Boleslav 2015 - třída mladých výborná 3, DKK 0/0 Mendy z Větrné paseky - MVP Mladá Boleslav 2015 - vemi dobrá 2 Niké z Větrné paseky - MVP Mladá Boleslav 2015 - mezitřída - výborná 1, CAC, CACIB, DKK 0/1 Kara a Mendy na zkouškách vloh 26.9. Mendy vodění na řemeni. Kara - ochota a chuť do vody - aportuje kachnu. Slídily jsme třičtvrtě hodiny a potvora jen trochu blafla, když viděla srnčí! No tak příště to bude lepší, hlásí dobře i na stopě (kdo mě zná, ví že to tak je). Mendy nese kachnu s vody- disciplína ochota a chuť do vody - byla naučená na kachničku Nero - vodění na řemeni. Nero taky nese kachničku. Nero - vítěz zkoušek, kluci děláte mi radost! Nero je šikula, hlasí krásně na stopě za 4, nos 4, slídění má nádherný za 4, výstřelu se nebojí 4, vodu za 4, poslušnost za 4, stopu zvěře za 4 a vodění na řemeni za 3. Ornella z Větrné paseky - přijela se na nás podívat a fandit své spolubydlíci Candy z Vrchánova. Zleva Kara - I. cena 183 b., Mendy I.cena 162 b., Candy z Vrchánova I. cena 170 b., Ornellka coby divák a Nero I. cena 186 b. Kara na PZ - nástup Vypouštění Kary na vlečku, která se moc nepovedla....
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)