CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka anglického špringršpaněla koncem ledna a plánujeme štěňátka na únor a květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka border teriérů koncem ledna 2019!!!

Jezevčice Wega oslavila první narozeniny, výlet za miminkem

25.6. 2015 oslavila jezevčice WEGA Gold Madeira první narozeniny. Byla se mnou na babičkovské dovolené a užívala si výlet s ostatními pejsky - Bubuškem a Čertem. Čert je nalezenec slovenského kopova, dcera ho našla zabahněného v příkopu u silnice. Pejsek nemá ani čip ani tetování. Po dlouhém hledání majitele se nikdo neozval a tak Čert zůstal v naší rodině. Je to kopov se vším všudy, milý ale hlídací pes a pes hlavně lovecký. Podle všeho byl Čert využíván v lovecké praxi.

Wega jeden rok. Vnučka Elenka. Wega jela se mnou za miminkem a užívala si výlet. Wega doprovází kočárek. Malé mímo je kouzelné. Wego, tohle je přehrada Seč. Nalezenec Čert je oddaným a věrným kamarádem. Xi-xao - Bubušek je již desetiletý. Stále však je plný energie a elánu do všeho. Pomóc jsem mokrý jezevčík! Tiše, mímo spí tak buďte hodní. Chceme dovnitř za míminkem! Haló, slyší mě někdo? Tady velím já, tak se podle toho chovej!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008