CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka anglického špringršpaněla koncem ledna a plánujeme štěňátka na únor a květen 2019!!!
Očekáváme štěňátka border teriérů koncem ledna 2019!!!

Bordíci odjeli do nových domovů - ještě pár fotek hlaviček.

Bordíci jsou již v nových domovech a mají skvělé páníky. Budou v mysliveckých rodinách. Máme ještě pár fotek z domova a foto Jessiky z nového domova.

Fenečky v sedmi týdnech - před nimi není kuna, je to stará beranice... Jsme šikovná štěňátka. Bordíci odjeli do nových domovů - ještě pár fotek hlaviček. Bordíci odjeli do nových domovů - ještě pár fotek hlaviček. Krásné a kouzelné kukuče. Kukuče máme roztomilé. Jessika v novém domově. Jessika má kolem sebe celou smečku kamarádů. Její novou kamarádku a zároveň příbuznou je ENY Ostrý lovec.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008