CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Plánujeme vrh anglických špringršpanělů na červenec 2022, štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Návštěva Nelly, nové foto Nera.

9.5. nás navštívila NELLY z Větrné paseky. Nevyhnula se stříhání a česání a výsledek je na fotkáchsmiley. Je to moc hodná a milá fenečka, má moc hodné páníčky, kterým moc děkujeme za milou návštěvu.

Také máme nové foto NERA z Větrné paseky - brášky.

Nero z Větrné paseky Nellynka - tak co, sluší mi to po stříhání? Tak Nellynko, hezky stůj, ukaž se, jak si hezká! Ještě srovnej nožičku... No máš jazyk pěěěěkně dlouhý! A lítačka nebude? Budeeeee! Lítám se ségrama Niké a Naiky po rozkvetlé louce! Jůůů, to jsem pěkně žlutoučká! - Naiky No já taky, neboj Naikyško! No a taky tu bydlí pár myšiček, pojď se podívat Nellynko!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)