CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Plánujeme vrh anglických špringršpanělů na červenec 2022, štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva.

Ebony z Větrné paseky - úspěšně absolvoval ve dnech 13.-14.9.2014 Memoriál Mileny Štěrbové v I. ceně, r.CACIT, r.CACT 450 b. k tomuto krásnému výsledku ho dovedl majitel a vůdce Rostislav Kejdana. Moc gratulujeme!!! Co Ebonek prožíval, co můžete přečíst v přiloženém souboruwink!

Hubert z Větrné paseky - zkoušky z vodní práce 2.8. OMS Děčín I. cena 98 bodů

Niké z Větrné paseky - mezinárodní výstava Mladá Boleslav 30.8., třída štěňata- velmi nadějná 1

Mendy z Větrné paseky - výsledek DKK 0/0

Rambo della Giuliana oslavil 10.9. sedmé narozeniny! Přejeme mu hodně zdravíčka a štěstíčka!

Nakonec bohužel máme velmi smutnou zprávu. 19.8. odešel do věčných psích lovišť Argus z Větrné paseky. Nehce se tomu ani věřit, je nám to moc líto.

Štastný majitel a vůdce Mgr. Rostislav Kejdana s Ebonkem MMŠ I. cena, r.CACIT, r.CACT Účastníci MMŠ. To jsem zvědav, co mě čeká a nemine.... Odchod z polní práce. Niké se hezky předváděla. Niké velmi nadějná 1. Zkoušky z vodní práce, vítěz zkoušek Hubert z Větrné paseky, I. cena 98 bodů. Niké v pohybu, panečku to je šikula! Niké a rozhodčí. Niké jsi moje krásná holčička! Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva. Ebony absolvoval MMŠ!!! Další zprávy o Hubertovi, Niké, Mendy, Rambovi,ale také jedna smutná zpráva.
Název souboru Velikost Typ
Popis MMŠ podle Ebonyho. 13.45 KB docx
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)