CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Měníme plány - štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na prosinec 2023/leden 2024!!!

Izabela a Isolda - nové zprávy a fotky, Hubert složil úspěšně PZ!

Izabela z Větrné paseky - Kessy - má výsledek DKK 0/0! Kessynka je v tuto dobu u nás.

Isolda z Větrné paseky - Chelsea - nové fotky. Majitelům moc děkujeme za zprávy a fotečky.

Hubert z Větrné paseky - Hubínekwink, úspěšně složil podzimní zkoušky v I. ceně, 244 body při OMS Děčín. Majitelce Kátě moc gratulujeme a přejeme další úspěchy s Hubínkem!

Hubert se svou majitelkou a vůdkyní. Hubert vyhrál PZ slídičů a dostal krásný pohár - dar od majitele brášky Herose a mladší sestry Kajky. Kessynka se řítí lesem. Izabela - Kessynka - jde šmajdit do vody Kessy se učí aportek. Isolda - Chelsea miluje vodu. Chelsea dokáže řádit ve vodě hodně dlouho. Chelsea všechno proslídí.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)