CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Aktualizace hlídání psů - doplněny informace a přidány další fotky.
Štěňátka anglických špringršpanělů od Reishy plánujeme na prosinec - leden 2020. Příjímáme rezervace.
Hledáme milující rodinu pro fenečku bordíka Miu - pouze jako společnici, více telefonicky!

Border teriéří štěňata sedm týdnů.

Borďátkům bylo sedm týdnů. Nové foto - pokusy o postoje. Skoro všechna štěňátka dala slecha dozadu....indecision, ale neva, snad si je umíte představit i se slechy vztyčenýmismiley.

 

Pejsek Charlie - položil slecha, má přední končetiny moc vepředu.... Pejsek Chris - slecha celkem dobrý, je focen lehce víc z boku, udržet jeho tlamičku v požadované póze, je skoro nadlidský výkon.... Fenka Chvalka - ta se dala fotit celkem bez problémů, také horko již udělalo své a nechala se pózovat, jak bylo třeba. Fenka Chvojka - s tou také nebyl velký problém, ženské jsou prostě na fotkách lepší.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008