CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard na únor 2020!!! Přijímáme rezervace.
Plánujeme štěňátka border teriérů na leden - únor 2020! Přijímáme rezervace - máme vybraného krycího pejska!
Pozor změna - štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme cca na březen - duben 2020. Příjímáme rezervace.
Do posledních novinek u angl. špringrů doplněny fotky Reishy na zkouškách.

Výcvikový víkend 8.-9.6.2013

1. výcvikový víkend se konal v termínu, kdy se počasí chvíli smálo, chvíli se mračilo a taky chvíli pouštělo hrůzu....

ale nadšení pejskaři a hlavně jejich svěřenci se jentak nevzdávají, když mají spolu strávit přijemné chvíle v lese.
Tento víkend byl věnován nácviku disciplín na barvářské zkoušky a lesní zkoušky. V sobotu jsme pracovali na barvách, ale bohužel nemáme fotky. Více fotek máme z nedělního výcviku, které přikládáme.

Podle názoru účastníků se víkend vydařil a těším se na další, kde Vás ráda opět uvítám v krásném prostředí Šluknovského výběžku!

Malá změna v přiloženém souboru nabídky termínů, kdy můžete využít i pouze jeden den.
Cvičení vodění na řemeni v kruhu. Měla jsem sebou retrievera Rodyho, který kontroloval, zda všichni chodí dobře. Hele co ten tvůj pes, dobrý? No jo, jde to... Vracíme se ze společného odložení, kdy retriever Rody dělal ostatním "křoví". Druhý den se mnou pracoval foxík Nestík. Roman s Čendou (Newlin Bonny Dux). V neděli kolme půl druhé, začaly padat takové "krásné" kroupy. Naštěstí jsme v tu chvíli byly v příjemných prostorách restarurace. I kroupy se dají fotit. Odpoledne již nastal čas, vyzkoušet disciplíny dohledávky s aportem. Hubert přináší bažanta. Kokřík Argo se dívá, jak se aportuje. Geronimo přináší paničce bažanta. Tak Romane tam někde je bažant, máš to i se slíděním. Giulinek byl také přítomen a tak jsme si zopákli dohledávku pernaté. Snad ten Hubert už bude něco umět.... Argo celý mokrý, jak jsem ho i páníka honila na slídění. Závěrečná fotka z nedělního výcviku.
Název souboru Velikost Typ
Nabídka výcvikových víkendů a výcvikových dnů 284 KB doc
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008