CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka angl. špringšpanělů plánujeme také na březen a květen 2019!!!
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Budeme štěňátka anglického špringršpaněla, Mendy je březí!!!
Budeme mít štěňátka border teriérů koncem ledna, Wanda je březí!!!

Nové foto křepeláčků v šesti a sedmi týdnech.

Křepeláčím štěňátkům je sedm a půl týdne.

Fotili jsme se v šesti a sedmi týdnech. Nemáme fotku Larga v postoji, zranila ho fena - máma, a tak ho necháváme v klidu. Bude v pořádku, akorát půjde do světa o něco déle.
Lerry sedm týdnů Lexy sedm týdnů. Lara sedm týdnů - neposeda, nechtěla postát... Lessie - sedm týdnů Lovka sedm týdnů. Lara je mazel a přitom pěkná lumpice. Lovka s Larou objeveli vyšušenou škáru ze selete. Kůže je moje! Lexy My ti jí nedáme! Lessie s Lerrym. Largo si vyšel v šesti týdnech. Jsme rádi, že již takto cupitá po zranění.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008