CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard na únor 2020!!! Přijímáme rezervace.
Plánujeme štěňátka border teriérů na leden - únor 2020! Přijímáme rezervace - máme vybraného krycího pejska!
Pozor změna - štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme cca na březen - duben 2020. Příjímáme rezervace.
Do posledních novinek u angl. špringrů doplněny fotky Reishy na zkouškách.

Nové foto křepeláčků Jaga, Jeffa, Chlupky a Chris - známe výsledek DKK !

Velice děkujeme majitelům pejsků Jaga, Jeffa (Bodieho), Chlupky (Edyny) za nové fotografie. Vždy nám zprávy o štěňátkách a foto udělají velikou radost!

CHRIS z Větrné paseky má výsledek DKK 0/0!!! Gratulujeme majiteli a přejeme mnoho dalších úspěchů s "Meďanem"!JAGO z Větrné paseky - nar. 5.4.2012 je na svůj věk velice silný a mohoutný. Jago se učí aportek. JEFF - Bodie ve svém revíru. Jeff - Bodie se jeví jako sympatický pejsek, plný lovecké vášně. Chlupka - Edynka kontroluje, zda je krmení pro zvěř v lese v pořádku. Edyna pravidelně chodit krmit zvěř se svým páníčkem a jeho vnučkami, které Edyna zbožňuje.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008