CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Měníme plány - štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na prosinec 2023/leden 2024!!!

Diana z Větrné paseky je březí!

Dnes sono potvrdilo březost Diany z Větrné paseky.

Na začátku února 2012 budeme očekávat příchod na svět těchto dlouho očekávaných štěňátek.

Pokud máte zájem o štěňátko z tohoto spojení, můžete si ho zamluvit již teď! Od štěňátek očekáváme kvalitní exteriér a výborné lovecké vlohy zejména pro lov černé a vysoké zvěře.

The birt of the puppies, we expect the beginning of February. Do you have a serious interest in the puppy? Call, write! We expect puppies brom high-quality exterior and excellent hunting talents.

Štěňátko dám do rukou je zodpovědným a hodným majitelům!!! Uf, ale bude to fuška.... Kluci Ebonek, Ergusek a Exyk už za mnou běhali, když jsme byli všichni ještě malí... Tak to jsem já Dianka, když jsem byla maličká. Myslíte, že budu mít stejně roztomilé děti?
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)