CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka border teriérů plánujeme na květen 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!
Štěňátka jezevčíků standard drsnosrstých plánujeme na květen 2021! Přijímáme rezervace!!! Kompletně se staráme o CHS u Hříbečku!!!
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca únor 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!
Štěňátka anglických špringršpanělů od Reishy plánujeme na měsíc únor 2021! Štěňátka od Werry na konec února 2021!!! Rezervace již nepřijímáme!!!

Novinky

Nové foto jezevčíčků drsnosrstých Dandyho, Danteho, Draka, Dajdy, Dafné, Debbie a Cirušky.

Jezevčíci drsnosrstí - CHS u Hříbečku, kteří jsou odchováváni u nás, se mají dobře. Většinou máme zprávy, že jsou to lovci, jsou to mazlové, ale mají svou hlavu. Což u jezevčíků je více než jasnécheeky. Máme foto Dandyho, Danteho, Draka, Dajdy, Dafné, Debbie a Cirušky.

Dante u Hříbečku je opravdu fešáčký pes. Dante Večer po výcviku a procházce je nejlépe u krbu. Debbie je lovec, má se v Německu dobře. Drak u Hříbečku hryže spárek z laně. Cira je překrásná fenečka Ciruška Dajda je také vedená jako lovecká fenka. Dajda má kámošku malou foxici. Dandy hlídá králíka, nebo na něj číhá... A zase ten králík!! Dandy Dafné (Debbie) je pořádná chlupatice a lumpice.

CHS u Hříbečku zadá štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních! Lara a Betty jsou březí!

Sonografické vyšetření jezevčic Lary z Chraštínského lesa a Betty u Hříbečku potvrdilo březost! Štěňátka ze spojení Lara z Chraštínského lesa x Bor z Rozstání pod Ještědem očekáváme koncem února a štěňátka ze spojení Betty u Hříbečku x Bor z Polesí Cikhaje očekáváme začátkem března! Z obou spojení očekáváme exteriérově výborná štěňata, lovecky nadaná a přitom ovladatelná.

Zadáváme štěňata nejen pro myslivost a chov, ale také jako skvělé společníky celé rodiny. Příjímáme rezervace!!!

V odchovech CHS od Hříbečku doplněn vrh "B".

Betty u Hříbečku - ZV II. cena 29.9.2019 Lara vítěz BZ v roce 2015

Budeme očekávat štěňátka jezevčíků drsnosrstých koncem února a začátkem března!!!

Jezevčice Lara z Chraštínského lesa byla 28.12. kryta pejskem Borem z Rozstání pod ještěděm a Betty u Hříbečku 5.1. pejskem Bor z Polesí Cikhaje. Oba pejsci se projevili jako gentlemani a milovníci a tak když všechno bude v pořádku, budeme koncem února očekávat štěňátka od Lary a začátkem března od Bettynky.

Máte zájem o štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních z chovatelské stanice "U Hříbečku"? Kontaktujte nás!

CHS u Hříbečku je nyní mé sestry. Ženich Lary - Bor z Rozstání pod Ještědem se svým páníčkem Ženich Bettynky Bor z Polesí Cikhaje. To je opravdu krasavec!

Drsnosrstá jezevčice Betty je chovná! Plánujeme její krytí!

BETTY u Hříbečku se stala oficiálně chovnou fenou! Máme radost, že jsme splnili přání mamince. A budeme se snažit splnit další přání a to aby měla Bettynka štěňátka. Plánujeme její krytí úžasným psem Borem z Polesí Cikhaje. Bor má klidnou, vyrovnanou povahu a přitom lovec tělem i duší. Je naproto ovladatelný pes. Štěňátka budou nejen lovecky nadaná, ale budou i příjemnými společníky celé rodiny. Plánujeme i krytí její mámy - LARY z Chraštínského lesa z neméně úžasným psem Borem z Rozstání pod Ještědem! Bor je syn Uma z Hustopečských rybníků, který je otec Bettynky!

Štěňátka budou na památku maminky odchovávána na chovatelskou stanici "u Hříbečku"heart, jejíž majitelkou je nyní moje sestra. Pokud máte zájem o štěňátka od Bettynky, nebo od Larinky, příjímáme rezervace!!!

Betty u Hříbečku - chovná fena, 2x výborná, CAJC, CAC, r. CACIB, ZN 75 b., ZV II. c. (hlas 3)

Jezevčice Bettynka složila ZV.

Jezevčice Betty u Hříbečku složila zkoušky vloh 28.9. ve II. ceně. Splnila tím podmínky pro chovnost. Hlasitost ukázala na stopě srnčí zvěře. Maminka by měla radost a doufám, že tam nahoře máheart!

Závěr zkoušek vloh, jeden pejsek už odjel domů. Bettynka je šikovná. Rozhočí a čekatelé.

Betty u Hříbečku složila ZN.

Betty u Hříbečku jsem předvedla na zkouškách norování nováčků 30.6. v Jalůvčí při OMS Děčín. Betty obstála a získala 75 b. Plním tím postupně přání mojí maminky.

Bettynka v myslivecké chatě v Jalůvčí. Tak sláva, máme ZN. Rozhodčí V chatě bylo blaze. Venku bylo 34 stupňů Celsia.

Maminčiny jezevčice - nové spolubydlící

Není to tak dávno, když jsem dala svým rodičům ruku na to, že se jednou postarám o jejich tři jezevčice....a přišel ten čas. Bydlí u nás chovná fena Lara z Chraštínského lesa, její dcera Betty u Hříbečku a bydlela Axa u Hříbečku. Axinka u nás téměř v patnácti letech odešla do věčných psích lovišť. Byla také chovná, ale potomky nikdy neměla. Byla to osobnost, úžasně chytrá a těžko jsme se s ní loučili. Rodiče ji milovali....

Lara z Chraštínského lesa - výstava MVP Litoměřice, pomáhala jsem mamince Laru uchovnit Teď už jsou holky u nás - Lara a Bettynka Tady jsou holky ještě všechny tři... Lara ještě v rodinném domě s kočkou se vyhřívají na sluníčku.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008