CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka angl. špringršpanělů na březen a duben 2018!!!
Očekáváme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích v polovině března! Wega je březí!!!
Plánujeme štěňátka border teriérů na měsíc duben 2018!!!

Výcvik psů v roce 2018

CHS z Větrné paseky se zabývá výcvikem malých loveckých psů a retrieverů. Psi připravuji na tyto zkoušky: ZV,PZ,BZ,BZH,SVP,LZ a VZ (dle dohody i na ZN).

Pro rok 2018 beru objednávky již pouze na září - říjen BZ a BZH!!! Jaro, léto - plně obsazeno!!!

 

Nevíte si rady se svým loveckým psem, netroufáte si na výcvik a předvedení?Jste časově zaneprázdněni? Zavolejte, nebo napište! Pejska Vám připravím a předvedu na požadované zkoušce. Mám výcvikovou praxi s loveckými psy 35 let. Ráda poznávám psí duše a když do nich nahlédnu, podle toho s nimi zacházím. Každé plemeno je něčím zajímavé, každý pejsek je osobnost.

 

Nebojte se, svěřte mi svého čtyřnohého přítele, můj život jsou hlavně psi a to především lovečtí. Foxík Nesty Golden retriever Rody. Křepelák Mort. Jack russel teriér Hardy. Křepelačka Lessie. Naše borderka Hedy a alpská braka Bety. Štýrský brakýř Bad. Slovenský kopov Azzy a další a další.... Bloodhound Carbo dosledoval kus černé zvěře. S karelským medvědím psem výcvik na barvě. Karelák musel zvládnout nejprve poslušnost. Tak a jdeme na zkoušky.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008